Welkom bezoeker, Wilt u inloggen of registreren?

Dealers

De Wi-Fi pakketten uit ons assortiment zijn, naast in de webshop, ook verkrijgbaar bij een steeds groter wordend aantal dealers in Nederland en daarbuiten. Op onderstaande kaart kunt u zien waar bij u in de buurt de pakketten voor caravan/camper en boot verkrijgbaar zijn. Naast dat de pakketten te koop zijn bij deze dealers, is het ook mogelijk om uw pakketten te laten inbouwen. De dealers stuk voor stuk gerenomeerde bedrijven, ze zijn zorgvuldig geselecteerd en bieden dezelfde service en kwaliteit. Verschil in prijzen tussen de webshop en bij dealers zal u dan ook niet tegenkomen. Mocht u vragen hebben over onze dealers, neem dan gerust contact met ons op.

DEALER WORDEN?

Bent u als zakelijk partij geïnteresseerd in het dealerschap? Neem via telefoon of sales@samson-media.nl contact met ons op voor de mogelijkheden en voorwaarden.

 
 
Bedrijf

Plaats

Website

Branche
ACB Caravans Almere, Nederland www.acb-caravans.nl Caravan/camper
ACSLaarman Campertechniek Dalfsen, Overijssel www.acslaarman.nl Caravan/camper
BCA28 Wezep, Gelderland www.bca28.nl Caravan/camper
Beroca Camper & Caravan Westerhoven, Noord-Brabant www.beroca.nl Caravan/camper
Bijl Watersport - Tuigerij Brouwershaven, Zeeland www.tuigerijbijl.nl Boot
Booij Dethleffs Centre Almere Almere, Flevoland www.booij.nl Caravan/camper
Bruggink Caravans & Campers Almelo, Overijssel
Borculo, Gelderland
www.brugginkcaravans.nl Caravan/camper
Camperservice Dordrecht Dordrecht, Zuid-Holland www.camperservicedordrecht.nl Caravan/camper
CampoLife Heinenoord, Zuid-Holland www.campolife.nl Caravan/camper
Caravan Centrum Emmeloord Emmeloord, Flevoland www.caravancentrumemmeloord.nl Caravan/camper
Caravan Totaal Liesveld Groot-Ammers, Zuid-Holland www.caravantotaalliesveld.nl Caravan/camper
Caravanbedrijf van der Hoek Oud-Beijerland, Zuid-Holland www.vanderhoekcaravans.nl Caravan/camper
Caravanbedrijf De Schutskooi Kerkdriel, Gelderland www.schutskooi.nl Caravan/camper
Caravancentrum Duijndam Delft, Zuid-Holland www.ddcaravans.nl Caravan/camper
Caravancentrum Dunnewind Ommen, Overijssel www.mooiecaravans.nl Caravan/camper
Caravancentrum De Heuvelrug Utrecht, Utrecht www.ccdeheuvelrug.nl Caravan/camper
Caravanlife Gorter Heinkenszand, Zeeland www.caravanlife.nl Caravan/camper
Cor Olie Recreatie Bergschenhoek, Zuid-Holland www.corolie.nl Caravan/camper
De Greeff Grave, Noord-Brabant www.degreeff.nl Caravan/camper
DEBA Bedrijfswagens Etten-Leur, Noord-Brabant www.deba-trucks.com Caravan/camper
Delta Marina Kortgene, Zeeland www.deltamarina.nl Boot
Demedts Marine Waregem, België www.demedtsmarine.com Boot
EH Electronics Wijchen, Gelderland   Caravan/camper
Electric Care Enkhuizen, Noord-Holland www.electriccare.nl Boot
Eurotrek Campers Coevorden, Drenthe www.eurotrek.nl Caravan/camper
Flevo Marina Lelystad, Flevoland www.skipsmaritiem.nl Caravan/camper
Gebr. Masman Lemelerveld, Overijssel www.gebrmasman.nl Caravan/camper
Gelderse Caravan Centrale Barneveld, Gelderland www.geldersecaravancentrale.nl Caravan/camper
Holiday Sport Lochem, Gelderland www.holidaysport.nl Caravan/camper
Jachtwerf De Grevelingen Scharendijke, Zeeland www.jachtwerfdegrevelingen.nl Boot
Jan Schreur Recreatie Winkel, Noord-Holland www.janschreur.nl Caravan/camper
Jasicamp Leek, Groningen www.jasicamp.nl Caravan/camper
Klerk Yacht Service Medemblik, Noord-Holland www.klerkyachtservice.nl Boot
Knobben Caravans Rijssen, Overijssel www.knobben-caravans.nl Caravan/camper
L.J. v.d. Velde - Watersport Herkingen, Zeeland www.vandervelde-watersport.nl Boot
Liba Campers Liempde, Noord-Brabant www.libacampers.nl Caravan/camper
Liemers Caravans Duiven, Gelderland www.liemerscaravans.nl Caravan/camper
Linberg Molenschot, Noord-Brabant www.linberg.nl Caravan/camper
Marina Port Zélande Ouddorp, Zeeland www.mpz.nl Boot
Orange Nautical Services Zaandam, Noord-Holland www.nauticalservices.nl Boot
PAF Caravans Dieren, Gelderland www.paf.nl Caravan/camper
Recreatie Wereld Wolvega Wolvega, Friesland www.recreatiewereldwolvega.nl Caravan/camper
Stijkel Campers Harderwijk, Gelderland www.stijkelcampers.nl Caravan/camper
Tjeu van Horne - Kampeercentrum Budel Budel, Noord-Brabant www.kampeercentrumbudel.nl Caravan/camper
Urbano Motorhomes Oostende & Genk, België www.urbano.be Caravan/camper
Van der Slik Caravancentrum Zoetermeer, Zuid-Holland www.vanderslik-caravans.nl Caravan/camper
Van Dijk Auto's Erp, Noord-Brabant www.vandijkautos.nl Caravan/camper
Van Gent Watersport Kerkdriel, Gelderland.nl www.vangentwatersport.nl Boot
Van Vliet Caravans Wateringen, Zuid-Holland www.caravansvanvliet.nl Caravan/camper
Van Vliet Caravans Woerden, Utrecht www.vanvlietcaravans.nl Caravan/camper
Vermeeren Auto Elektronica Oudenbosch, Noord-Brabant www.vermeerenautoelektronica.nl Caravan/camper
Vrijheid Campers Urk, Flevoland www.vrijheidcampers.nl Caravan/camper
Witoma Caravan & Recreatie Rosmalen, Noord-Brabant www.witoma.nl Caravan/camper
ZiZo Campertechniek Dordrecht, Zuid-Holland www.zizocampertechniek.nl Caravan/camper